AKTUALNOŚCI

 

31.08.2017

 

Informujemy o nowym grafiku obowiązującym od września 2017.

 

Rozpoczęcie zajęć:

 

grupa 1 i 2 - poniedziałek 4 września

grupy 3, 4, 5, 6 - wtorek 5 września

 

 

 

Jednorazowa składka roczna na sezon 2017/2018 wynosi 80 zł i płatna jest do 15 września.

Miesięczna składka członkowska wynosi 250 zł i jest jednakowa dla wszystkich członków (grup).

Składki miesięczne płatne do 5 każdego miesiąca za dany miesiąc.

Numer konta: 06 1160 2202 0000 0002 2245 7586

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.04.2017

 

OBÓZ LETNI 2017

 

W tym roku ruszamy nad morze!:) Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym Lazur w Poddąbiu 15 km od Ustki.

Termin obozu 15-25.08.2017.

Koszt wyjazdu 1600 zł.

 

Informacje obozowe:

 

Startujemy 15.08 z pływalni OSiR Włochy. Wracamy 25.08.

Godziny odjazdu i przyjazdu podane będą bliżej terminu wyjazdu.

Proszę potwierdzenie udziału dziecka jak najszybciej drogą mailową.

 

Harmonogram wpłat obozowych:

 

I rata 600 zł płatna do 9.04.2017

II rata 500 zł płatna do 9.05.2017

III rata 500 zł płatna do 9.06.2017

W razie pytań prosimy o kontakt.

 

Zgłoszenia na obóz letni prosimy przesyłać na adres e-mail mantauks@gmail.com

 

11.08.2016

 

Informujemy o nowym grafiku obowiązującym od września 2016. Zajęcia rozpoczynają się 5. września.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji tutaj.

 

OBÓZ AUGUSTÓW 2016

 

- zbiórka godzina 8.00 pływalnia OSIR Włochy ul. Gładka18.

Potrzebne dokumenty:

*dowód osobisty/ paszport (wyjazd na Litwę)

* legitymacja szkolna

*KARTA OBOZOWA(do pobrania na stronie klubowej)

Jeżeli dziecko przyjmuje leki proszę przekazać je trenerowi przy autokarze wraz z instrukcją obsługi.

Jeśli mają państwo jakieś pytania dotyczące wyjazdu prosimy o kontakt.

 

 

UWAGA RODZICE!

W OKRESIE WAKACYJNYM SKŁADKA CZŁONKOWSKA WYNOSI 50 ZŁ MIESIĘCZNIE.

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU PŁYWACKIEGO 2015/2016

 

Drodzy zawodnicy, zawodniczki i rodzice:

 

W dniu 23.06 (czwartek) o godzinie 16.30 na pływalni OSiR Włochy odbędzie się zakończenie sezonu.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci zrzeszone w naszym klubie :-)

 

 

OBÓZ:

 

Terminy płatności za obóz w Augustowie:

I rata 500 zł płatne do 30.05

II rata 500 zł płatne do 30.06

III rata 410 zł płatne do 30.07

nr konta : 06 1160 2202 0000 0002 2245 7586 w tytule

imię i nazwisko dziecka z dopiskiem Augustów i nr raty.

 

 

--------UWAGA!!!ZMIAN TERMINU OBOZU LETNIEGO--------

Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych do udziału w zgrupowaniu letnim w Augustowie został zmieniony termin.

Zaczynamy 19.08.2016 a kończymy 29.08.2016!

 

Karta obozowa dostępna tutaj -> KLIK

 

01.07.2016

 

Podsumowanie Drużynowego Wieloboju Pływackiego w Ciechanowie:

50 m stylem motylkowym:

 

Anusiak Małgosia 16 miejsce 47.05

Baściuk Martyna 17 miejsce 48.70

Zieliński Szymon 12 miejsce 45.14

 

50 m stylem dowolnym:

 

Marta Dobosiewicz 12 miejsce 37.89

Róza Szostak 36 miejsce 46.68

Łukasz Ptaszyński 12 miejsce 39.20

Michał Westin 27 miejsce 43.26

Mikołaj Cichecki 33 miejsce 57.43

 

100 m stylem grzbietowym:

 

Dziadek Amelia 5 miejsce 1:24.58

Wesołowska Oliwia 16 miejsce 1:35.03

Oleksiuk Krysia 19 miejsce 1:39.50

Bereda Marysia 23 miejsce 1:46.89

Łukaszewska Matylda 25 miejsce 1:56.08

Koncewicz Szymon 13 miejsce 1:35.52

Bojarski Ignacy 16 miejsce 1:41.29

 

50 m stylem klasycznym :

 

Dobosiewicz Marta 29 miejsce 54.27

Westin Michał 27 miejsce 1:04.24

Ptaszyński Łukasz 28 miejsce 1:06.51

 

200 m stylem dowolnym:

 

Dziadek Amelia 16 miejsce 3:02.21

Anusia Małgosia 17 miejsce 3:03.41

Baściuk Martyna 21 miejsce 3:08.33

Oleksiuk Krysia 23 miejsce 3:13.29

Wesołowska Oliwia 24 miejsce 3:17.35

Bereda Marysia 27 miejsce 4:02.06

Łukaszewska Matylda 28 miejsce 4:09.31

Zieliński Szymon 17 miejsce 3:00.13

Bojarski Ignacy 23 miejsce 3:20.39

Koncewicz Szymon 24 miejsce 3:34.37

Sztafeta 4 x 50 m zmiennym DZ: 6 miejsce 3:02.20

Dziadek, Baściuk , Anusiak , Wesołowska

Sztafeta 4 x 50 m zmiennym CH: 5 miejsce 3:06.30

 

100 m stylem klasycznym:

 

Anusiak Małgosia 5 miejsce 1:47.63

Baściuk Martyna 6 miejsce 1:48.21

Dziadek Amelia 11 miejsce 1:51.95

Oleksiuk Krysia 14 miejsce 1:53.47

Bereda Marysia 16 miejsce 1:54.78

Wesołowska Oliwia 17 miejsce 1:56.47

Łukaszewska Matylda 21 miejsce 2:00.66

Zieliński Szymon 12 miejsce 1:48.00

Bojarski Ignacy 13 miejsce 1:54.15

 

50 m stylem grzbietowym:

 

Dobosiewicz Marta 4 miejsce 40.77

Szostak Róża 23 miejsce 46,82

Ptaszyński Łukasz 16 miejsce 47.44

Westin Michał 23 miejsce 48.34

Cichecki Mikołaj 30 miejsce 1:01.62

100 m stylem dowolnym:

Dziadek Amelia 11 miejsce 1:19.98

Anusiak Małgosia 16 miejsce 1:22.47

Oleksiuk Krysia 29 miejsce 1:29.03

Baściuk Martyna 30 miejsce 1:29.40

Wesołowska Oliwia 33 miejsce 1:32.45

Bereda Marysia 38 miejsce 1:47.68

Łukaszewska Matylda 41 miejsce 2:03.27

Zieliński Szymon 22 miejsce 1:24.41

Bojarski Ignacy 25 miejsce 1:33.45

 

100 m stylem zmiennym

 

Dobosiewicz Marta 17 miejsce 1:37.81

Szostak Róża 35 miejsce 2:01.36

Westin Michał 24 miejsce 1:55.11

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym DZ 6 miejsce 2:34.92

Dziadek, Wesołowska, Baściuk, Anusiak

 

DRUŻYNOWY WIELOBÓJ PŁYWACKI DZIECI 10-11 LAT

 

 

TERMIN ZAWODÓW: 28-29.05.2016 r.

• Blok I: 28 maj : rozgrzewka – godz. 9:30 , zawody: - godz. 10:30

• Blok II: 29 maj : rozgrzewka – godz. 9:00 , zawody: - godz.10:00

MIEJSCE ZAWODÓW: MOSiR Ciechanów , ul. 17 Stycznia 60 B

 

Proszę o potwierdzenie udziału dziecka do 26.05 ( czwartek).

Brak potwierdzenia skutkuje skreśleniem z listy startowej klubu.

Opłata startowa 60 zł ( 4 starty) płatne u trenera w dniu zawodów. W razie pytań proszę o kontakt.

 

Podsumowanie wyników Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:

 

Rocznik 2005-2006:

5 miejsce w klasyfikacji klubowej 64 pkt

Rocznik 2003-2004:

13 miejsce w klasyfikacji klubowej 34 pkt

Rocznik 2001-2002:

9 miejsce w klasyfikacji klubowej 88 pkt

Gratulacje!!!

 

Plan startów zawodników z grup III-VI w czerwcu:

 

3.06- Letnie Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu > Dzieci i Młodzieży o Puchar Przewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji > Warszawianka - Wodny Park Pana Bogdana Olesińskiego - rocznik 2004-2006 - basen 50 m

4.06 - Zawody pływackie z okazji dnia dziecka - Ursus- rocznik 2006-2009

12.06 - IX Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza

Dzielnicy Bemowo - rocznik 2005-2006

17.06- Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Warszawsko-Mazowieckiego - Warszawianka - rocznik 2005-2006- basen 50 m

Jest to wstępny plan startów. O ewentualnej rezygnacji z wystąpienia klubu zawodach będziemy informować na bieżąco.

W razie pytań proszę o kontakt.

 

Jak co roku rusza akcja Karta Pływacka.

 

Wymagania : 200 m dowolnie w tym 50 na grzbiecie. Ssok ze słupka, pływanie pod wodą 5 m.

Zgłoszenia u trenera Konrada do 1 czerwca. Koszt kart 25 zł.

 

Proszę o potwierdzenie udziału dziecka w obozie letnim organizowanym w Augustowie do 23.05.2016. Ze względu na duża liczbę chętnych prawdopodobnie termin obozu zostanie przesunięty z 18-28.08 na 19-29.08.

 

09.05.2016

 

Drodzy rodzice! Miesiąc maj jest miesiącem zawodów z cyklu WOM (Warszawska Olimpiada Młodzieży).

W trakcie zawodów zawodnicy zdobywają punkty które uwzględniane są przy rozpatrywaniu wniosków klub o dotację.

W związku z tym proszę o udział wszystkich zawodników z roczników 2006-2001 w tegorocznej edycji WOM.

 

Terminy zawodów:

 

ROCZNIK 2001-2002:

Termin: 10-11.05.2016r.

Godzina: I BLOK – 10.05.2016 - 9:30 – rozgrzewka ,

II BLOK – 11.05.2016- 09:30 – rozgrzewka ,

Miejsce: OSiR Włochy ul. Gładka 18

 

ROCZNIK 2005-2006:

Termin: 14-15.05.2016r.

Godzina: I BLOK- 14.05.2016r. 8:30 – rozgrzewka ,

II BLOK- 15.05.2016r. 8:30 – rozgrzewka ,

Miejsce: OSiR Polna, Warszawa ul. Polna 7a

 

ROCZNIK 2003-2004:

Termin: 18-19.05.2016r.

Godzina: I BLOK 18.05.2016r.

9:00 – rozgrzewka

9:45 – zawody

II BLOK 19.05.2016 r.

9:00 – rozgrzewka

9:45 – zawody

 

Miejsce: OSiR Targówek, Warszawa ul. Łabiszyńska 20

 

 

W dniach 10-11.05.2016 na naszym basenie odbędzie się Warszawska Olimpiada Młodzieży (WOM) roczniki 2001-2002.

Na zawodach tych reprezentować nas będą:

 

2002

Krypa Marta (50kr, 200zm/ 50mot, 400zm)

Krypa Oliwia (50klas, 200klas/ 100kr, 100klas)

Bidnik Karolina (50kr, 50klas/ 50grzb, 50mot)

Bojarska Zuzanna (50kr, 200kr/ 100kr, 50grzb)

Wrzesniewski Damian (50kr, 50grzb/ 100grzb, 200grzb)

Galstyan Konrad (50kr, 100grzb/ 100kr, 50grzb)

 

2001

Juc Aleksandra (50kr, 100grzb/ 50grzb, 200grzb)

 

Proszę o potwierdzenie udziału w zawodach do poniedziałku (09.05) do godziny 12:00. Niepotwierdzenie udziału skutkuje skreśleniem zawodnika z listy startowej. Komunikat organizacyjny można znaleźć na stronie www.wmozp.pl w zakładce zawody.

 

Lista zawodników z roczników 2005-2006 na Warszawską Olimpiadę Młodzieży . Zawody odbędą się w dniach 14-15.05 w OSiR Śródmieście ul. Polna.

 

Zawodnicy zgłoszeni do zawodów:

 

Anusiak Małgorzata

Baściuk Martyna

Bereda Maria

Bojarski Ignacy

Ceglińska Anna

Dobosiewicz Marta

Dziadek Amelia

Emiljan Antonina

Kobus Klaudia

Koncewicz Szymon

Malczewski Szymon

Mokrosiński Kajetan

Oleksiuk Krystyna

Pietras Hanna

Ptaszyński Łukasz

Szostak Róża

Sławińska Ada

Wesołowska Oliwia

Westin Michał

Wypychowski Stanisław

Wójkowska Wioletta

Zieliński Szymon

Łukaszewska Matylda

 

Proszę o potwierdzenie udziału dziecka w zawodach do 12.05.2016 . Brak potwierdzenia skutkuje skreśleniem z listy startowej!

 

Proszę też rodziców żeby pamiętali że dzieci trenują po to żeby być zdrowym, sprawnym i żeby się ŚCIGAĆ. Umożliwcie im to:)

W razie pytań proszę o kontakt.

 

15.04.2016

 

INFORMACJE O ZAWODACH:

 

20.04 (rocznik 2005) oraz 21.04 (rocznik 2006) na Bielanach przy ul. Lindego 20 odbędą się zawody z cyklu GP WMOZP. W obu przypadkach harmonogram wygląda tak samo:

 

- zbiórka o godzinie 8.00 na Bielanach

- 8.30 - rozgrzewka

- 9.15 - start zawodów

 

Opłata startowa 30 zł płatna u trenera w dniu zawodów.

Przypominamy o konieczności potwierdzenia udziału dziecka do 17.04!

 

02.04.2016

 

Informacje z Cypru:

Sztafeta reprezentacji Polski 4 x 100 metrów stylem zmiennym z Aleksandra Juc zdobyła złoty medal w trakcie trwania wielomeczu pływackiego w Limasol!

 

Cypr dzień drugi:

Na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym złoto dla Polski zdobywa Aleksandra Juc z czasem 1:05.55!!!

Gratulacje!

 

Więcej informacji: http://www.megatiming.pl/news/4ba940e3-37f0-4fa0-a6e6-d72726f44115

 

30.03.2016

 

Terminy GP WMOZP dla roczików 2003-2006:

 

13.04.2016 - roczniki 2003-2004 OSiR Targówek

20.04.2016 - rocznik 2005 CSR Bielany

21.04.2016 - rocznik 2006 CSR Bielany

 

W razie pytań proszę o kontakt.

 

09.03.2016

 

Ciekawostka :-)

 

Wynik Oli Juc na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym jest drugim wynikiem w Europie wśród zawodniczek 15 letnich!

Gratulacje :-)

 

16.02.2016

 

W tym sezonie do Kadry Narodowej powołane są aż trzy zawodniczki naszego klubu. Gratulacje dla dziewcząt i trenera :-)

 

WESPRZYJ MŁODYCH SPORTOWCÓW

 

Przekaż 1%

 

Wspieraj Młodych Pływaków

UKS Manta Włochy

Nr KRS 0000197334

KONTAKT:

UKS MANTA

ul. Gładka 18

02-172 Warszawa

 

mantauks@gmail.com

Numer konta: 06 1160 2202 0000 0002 2245 7586

 

NIP: 5222998042

 

 

Trener Paweł Chojnowski 502 651 639

 

Trener Konrad Tchórzewski 508 186 295