Pragniesz nauczyć się pływać?

A może jesteś młodym, początkującym pływakiem i pragniesz poznać nowe techniki pływania?

Przyjdź i sam przekonaj się ile korzyści przynosi systematyczna nauka pływania :-)

Gwarantujemy, że nie pożałujesz!

DOŁĄCZ DO NAS!

Aby dołączyć do naszego Klubu należy:

wypełnić deklarację członkowską

skontaktować się z nami

Jednorazowa składka wpisowa na sezon 2016/2017 wynosi 80 zł i płatna jest do 15 września.

Wysokość składki członkowskiej począwszy od stycznia 2016 roku wynosi 250zł i jest jednakowa dla wszystkich członków (grup).

Składki miesięczne płatne do 5 każdego miesiąca za dany miesiąc.

Numer konta: 06 1160 2202 0000 0002 2245 7586

5 powodów dlaczego warto pływać:

KOORDYNACJA I SIŁA

Pływanie mobilizuje do wysiłku całość aparatu ruchowego człowieka, poprawiając tym samym wytrzymałość, koordynację ruchową, zręczność oraz siłę, przy czym ryzyko kontuzji jest minimalne, ponieważ opór wody spowalnia wykonywane ruchy.

ZDROWIE

Pływanie poprawia wydolność ogólną dzieci poprzez aktywację układu krążeniowo-oddechowego. Ćwiczenia w środowisku wodnym angażują w dużym stopniu układ krążenia zwiększając jego sprawność. Pływanie wymaga kontroli oddechu, wdychania i wydychania dużej ilości powietrza, co poprawia pracę płuc i zwiększa ich objętość (Wielu pływaków wskakuje do baseny aby uśmierzyć dolegliwości występujących podczas astmy).

ROZLUŹNIENIE

Pływanie rozluźnia zbyt napięte mięśnie i zwiększa elastyczność. Ponadto ćwiczenia aerobowe łagodzą stres.

PRZYJAŹŃ

Przychodząc na basen można poznać dużo ciekawych ludzi, którzy bardzo często zarażają pozytywną energią.

PASJA

Pływanie to jedno z najwspanialszych hobby sportowych, minimalne ryzyko kontuzji, mnóstwo pozytywnych oddziaływań na zdrowie fizyczne i psychiczne oraz wspaniała zabawa podczas wszelkich zawodów!! Przyjdź i sam się przekonaj.

Do zobaczenia na basenie ! :-)

KONTAKT:

UKS MANTA