NASZE SUKCESY

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE

 

- Dwa złote i srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów 14 letnich wywalczone przez Aleksandrę Juc

 

- I miejsce w klasyfikacji generalnej w zawodach Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego wywalczone przez Aleksandrę Juc

 

- Złoty, dwa srebrne i brązowy medal na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13 – letnich zdobyte przez Aleksandrę Juc oraz Oliwię Krypę

 

- Oliwia Krypa i Aleksandra Juc dzięki fantastycznym wynikom (Oliwia 3 czas w Polsce na 200m stylem klasycznym, Aleksandra 3 czas w Polsce na 100m stylem grzbietowym i drugi na 50 stylem grzbietem) zostały powołane do Mazowieckiej Kadry Młodzików

 

- Dwa brązowe medale na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 letnich zdobyte przez Oliwię Krypę (200m stylem klasycznym) oraz Lenę Marusik (100m stylem motylkowym)

 

- Trzy złote i brązowy medal na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży rocznika 2002 i 2003 zdobyte przez Martę Krypę, Oliwię Krypę, Lenę Marusik, Antoniego Koputa

 

 

 

SYLWETKI NAJLEPSZYCH

Aleksandra Juc – rocznik 2001

 

- Złoto na 50 i 100 m stylem grzbietowym na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 14 letnich

- Najlepsza zawodniczka Letnich Mistrzostw Polski Juniorów Olsztyn 2015

- Mistrzyni Polski na 50m i 100m stylem grzbietowym oraz vice mistrzyni na 200m stylem grzbietowym

- Reprezentantka kadry narodowej oraz kadry Mazowsza,

- I miejsce w klasyfikacji generalnej oraz najlepsza zawodniczka Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego

- Srebrny medal indywidualnie na 100m stylem grzbietowym oraz srebrny medal wsztafecie 4x100m stylem zmiennym na "Europejskim wielomeczu pływackim Oeiras 2015"

- Srebrny medal na 100m stylem grzbietowym na “Junior Swimming Meet” Gorzów Wielkopolski 2015

Grand Prix Polski Kozienice 20-21.02.2016

•3 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym,

•4 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym,

•6 miejsce na dystansie 200m stylem grzbietowym,

•14 miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat Gorzów Wielkopolski. 4-6.03.2016

•1 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym (Drugi najlepszy wynik w Europie na tym dystansie)

•1 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym (Wynik gorszy od Rekordu Polski 15-latków zaledwie o 0,02s),

•2 miejsce na dystansie 200m stylem grzbietowym,

•10 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym,

•11 miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym.

Aleksandra została najlepszą zawodniczką zawodów.

Grand Prix Polski Lublin 19-20.03.2016

•3 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym,

•4 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym,

•7 miejsce na dystansie 200m stylem grzbietowym,

•19 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym.

Aleksandra została najlepszą zawodniczką zawodów wsród zawodniczek 15-letnich.

Multinations Youth Meet Limassol (Cypr) 2-3.04.2016

Aleksandra Juc:

•1 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym,

•1 miejsce w sztafecie 4x100m stylem zmiennym,

Warszawska Olimpiada Młodzieży 10-11.05.2016

•1 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym,

•1 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym,

•4 miejsce na dystansie 200m stylem grzbietowym,

•5 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym.

 

 

 

 

 

 

Oliwia Krypa – rocznik 2002

 

- 20 miejsce na 50 m stylem klasycznym, 9 miejsce na 100 m stylem klasycznym, 5 miejsce na 200 m stylem klasycznym w Polsce wśród zawodniczek 13 letnich w sezonie 2014/2015

- W 2014 Roku powołana do kadry wojewódzkiej mazowsza

- Dwa srebrne medale na 100m i 200m stylem klasycznym na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 letnich

- Złoty i srebrny medal na 50m i 100m stylem klasycznym Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

- Grand Prix Polski Kozienice 20-21.02.2016

•16 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym,

•16 miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn. 4-6.03.2016

•5 miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym,

•8 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym,

•19 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym.

Grand Prix Polski Lublin 19-20.03.2016

•11 miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym,

•12 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym,

•14 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym.

Warszawska Olimpiada Młodzieży 10-11.05.2016

•2 miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym,

•3 miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym,

•5 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym,

•12 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Krypa - rocznik 2002

 

- 16 miejsce na 50 m stylem klasycznym, 6 miejsce na 100 m stylem klasycznym, 14 miejsce na 200 m stylem klasycznym w Polsce wśród zawodniczek 13 letnich w sezonie 2014/2015

- Srebrny medal na 200m stylem zmiennym na ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronności i wytrzymałości stylowej,

- Brązowy medal na 50m stylem klasycznym na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Warszawy

- 4 miejsce na 100 i 200m stylem klasycznym oraz 5 miejsce na 200m stylem zmiennym na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 letnich

- 6 miejsce na 100m stylem klasycznym w Ogólnopolskim Wieloboju Pływackim

Grand Prix Polski Kozienice 20-21.02.2016

•16 miejsce na dystansie 800m stylem dowolnym.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn. 4-6.03.2016

 

•6 miejsce na dystansie 400m stylem zmiennym,

•13 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym,

•14 miejsce na dystansie 800m stylem dowolnym,

•17 miejsce na dystansie 200m stylem dowolnym

 

Grand Prix Polski Lublin 19-20.03.2016

•10 miejsce na dystansie 400m stylem zmiennym,

•15 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym,

•16 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym.

Warszawska Olimpiada Młodzieży 10-11.05.2016

•1 miejsce na dystansie 400m stylem zmiennym,

•3 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym,

•6 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym.

 

 

 

 

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży 10-11.05.2016

 

Bidnik Karolina:

•10 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym,

•13 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym.

 

Bojarska Zuzanna:

•8 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym.

 

Wrześniewski Damian

•13 miejsce na dystansie 1500m stylem dowolnym.

 

 

Lena Marusik – rocznik 2002

 

- Brązowy medal na 100m stylem motylkowym na Letnich Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 letnich

- Złoty medal na 50m stylem motylkowym na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

- 4 miejsce na 100m stylem motylkowym oraz 6 miejsce na 100m stylem dowolnym na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 12-13 letnich

 

 

 

 

Maciej Cegliński – rocznik 2003

 

- Złoty medal na 50m stylem motylkowym i srebrny na 100m stylem dowolnym na Ogólnopolskim Dróżynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10 i 11 lat

- Brązowy medal na 50m stylem motylkowym na Otwartych Mistrzostwach Warszawy

- Dwa srebrne medale na 50m stylem motylkowym na Grand Prix WMOZP

 

 

 

Gabriela Zych - rocznik 2004

 

- 2 miejsce w 2014 roku na 200m stylem klasycznym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- Złoty medal na 50m stylem grzbietowym na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 10-11 letnich

- 3 srebrne medale na dystansie 50m stylem dowolnym oraz 50m i 100m stylem klasycznym na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Warszawy

 

 

 

 

Aleksandra Pląsek - rocznik 2003

 

- Złoty medal na 100m stylem dowolnym i srebrny na 200m stylem dowolnym na Ogólnopolskim Dróżynowym Wieloboju -Pływackim Dzieci 10 i 11 lat

- Dwa brązowe medale na 100 i 200m stylem dowolnym na Grand Prix WMOZP

- Złoty medal na 50m stylem motylkowym i srebrny na 50m stylem dowolnym na Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora OSIR w Suwałkach

 

 

Franciszek Ziembowicz – rocznik 2004

 

- 6 miejsce w 2014 roku na 100m stylem klasycznym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- 2 miejsce w 2014 roku na 200m stylem klasycznym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- 2 złote medale na dystansie 50m i 100m stylem klasycznym na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Warszawy

- 1 miejsce w 2015 roku na 200m stylem klasycznym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- 2 miejsce w 2015 roku na 100m stylem klasycznym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- 3 miejsce w 2015 roku na 50m stylem klasycznym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- 5 miejsce w 2015 roku na 100m stylem zmiennym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- 5 miejsce w 2015 roku na 200m stylem zmiennym w klasyfikacji generalnej w Polsce

- 3 na dystansie 50 m stylem klasycznym, 2 miejsce na 100 m stylem klasycznym, 1 miejsce na 200 stylem klasycznym w Polsce wśród zawodników 11 letnich w sezonie 2014/2015

 

 

 

KONTAKT:

UKS MANTA

ul. Gładka 18

02-172 Warszawa

 

mantauks@gmail.com

Numer konta: 06 1160 2202 0000 0002 2245 7586

 

NIP: 5222998042

 

 

Trener Paweł Chojnowski 502 651 639

 

Trener Konrad Tchórzewski 508 186 295